Aktualności

Podziękowania za lata pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej

W miniony piątek prezydent Jarosław Górczyński uczestniczył w uroczystym pożegnaniu przechodzących na emeryturę pracowników Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Swoją karierę zawodową zakończyła Pani Barbara Batugowska oraz Pan Zygmunt Spychaj.

Prezydent w ciepłych słowach podziękował za lata pracy na rzecz mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

– W związku z przejściem na emeryturę i zakończeniem pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim, pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta – mówił prezydent Jarosław Górczyński.- Miejska Energetyka Cieplna to jedna z najlepiej ocenianych spółek gminnych. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia ostrowczan. Pani sukcesem jest dobre funkcjonowanie zakładu, który dostarcza ciepło do ostrowieckich domów i instytucji. Dziękuję za odpowiedzialny stosunek do swojej pracy – dodał prezydent miasta.

Pani Barbara przez lata pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej realizowała się zawodowo w dziale kadr, od 1992 roku pełniąc funkcję Kierownika Działu Zatrudnienia. Natomiast Pan Zygmunt, podobnie jak wielu ostrowczan ma za sobą doświadczenie pracy w jednym z najważniejszych zakładów, czyli hucie, w czasach transformacji polityczno – gospodarczej podjął wyzwanie pracy na własny rachunek, by przez  lata pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej realizować się na stanowisku ślusarza i konserwatora, a zakończyć ją jako kierowca.

Prezydent przypomniał świeżo upieczonym emerytom, że nowy etap w ich życiu, to czas, który daje nowe możliwości.

– Zachęcam do działania, rozwijania swoich umiejętności oraz do korzystania z bogatej oferty kulturalno – sportowej jaką oferujemy w Ostrowcu Świętokrzyskim. W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Życzę realizacji pasji w postaci ogrodnictwa, a ponadto zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.