Aktualności

Ferie w mieście

Tegoroczne ferie w mieście zostały zaplanowane w ciekawy sposób z przeznaczeniem dla dzieci w różnym wieku. Na uczestników czeka szereg atrakcji przygotowanych przez miejskie instytucje. Oferta zajęć jest różnorodna, dzieci mogą skorzystać z zajęć sportowych, a także kulturalnych, artystycznych i plastycznych.

W dniu dzisiejszym w sali teatralnej MCK Prezydent Jarosław Górczyński wspólnie z dzieciakami obejrzał spektakl teatralny  w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa pt. „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”.  Widowisko to, promujące zdrowy styl życia przeznaczone było dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0 – III szkoły podstawowej.

Kolejny tydzień ferii zapowiada się równie ciekawie jak ten, który już minął. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne, które odbywają się na kilku obiektach – w Hali KSZO, na Pływalni Rawszczyzna, na Orliku oraz na ślizgawce. Już za tydzień Miejska Biblioteka zaprasza na kolejny spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa pt. “Misie Tulisie”, zaś Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza wszystkie dzieci do udziału w spotkaniach artystycznych „Mapa skarbów” oraz trzydniowe warsztaty taneczno-plastyczne „Malowanie Tańcem”.