Aktualności

Remont boiska przy ul. Eugeniusza Dziewulskiego

Miłośnicy piłkarskich emocji już niedługo będą mogli korzystać  z wyremontowanych trybun boiska  na os. Ogrody przy ul. Eugeniusza Dziewulskiego. Nowe trybuny  zostały oczyszczone i odnowione, dodatkowo wykonano schodki umożliwiające swobodne i bezpieczne wchodzenie i schodzenie.  W ramach prac remontowych zdemontowano ogrodzenie boiska, zabezpieczono konstrukcje stalowe, oraz przeprowadzano naprawę fundamentów po czym znowu zamontowano przęsła. Dodatkowo wymienione zostaną bramki, a sama murawa będzie wyrównana walcem i przygotowania do zawodów sportowych.

Wykonawcą prac remontowych jest Zakład Usług Miejskich w Ostrowcu Św. Termin zakończenia prac przewidziany jest na 5 sierpnia b.r.  Działania te mają na celu poprawę stanu technicznego konstrukcji ogrodzenia co znacznie poprawi estetykę osiedla Ogrody.

Ponadto remont trybun sprawi, że mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego o wiele wygodniej będzie dopingować swoich zawodników podczas Turnieju Piłkarskiego Ogrody 2016, który zorganizowany zostanie w dniach 7 -21 sierpnia,  pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Organizatorem turnieju jest Ostrowieckie Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu