Aktualności

Prezydent Miasta spotkał się z pracownikami ostrowieckiej Celsy

Coroczne spotkanie z pracownikami Celsy ma już długą tradycję i wyjątkowy charakter. Pozwala na podsumowanie rocznej pracy, osiągnięć, ale i określenie wyzwań na najbliższy czas. To także okazja do spotkania z władzami miasta oraz wskazanie punktów współpracy.
Obecny na tegorocznym wydarzeniu prezydent miasta Jarosław Górczyński pogratulował pracownikom oraz kadrze zarządzającej ostrowiecką hutą. W krótkie prezentacji przedstawił również założenia stabilnej polityki finansowo – podatkowej gminy, której jednym z największych beneficjentów jest właśnie Celsa. Wskazał również kierunki rozwoju przestrzenno – inwestycyjnego miasta z największym uwzględnieniem terenów wokół Huty.
– Składam serdeczne gratulacje dla wszystkich osób budujących markę Celsa Huta Ostrowiec – Historia miasta i huty są ze sobą nierozerwalnie powiązane i mam nadzieję, że mimo trudnych obecnie gospodarczo czasów uda nam się dalej rozwijać i działać w symbiozie. Pragnę zapewnić, że nasze strategia inwestycyjna służy dalszemu rozwojowi gospodarczemu, a powstający kompleks inwestycyjny przy ulicy Bałtowskiej to tylko jeden z przykładów zachodzących zmian. Naszym priorytetem są kolejne działania i inwestycje w infrastrukturę, które pozwolą na udrożnienie wschodniej i północnej części miasta. Również działania związane z realizacją projektu „Ekologiczny Transport Miejski” zmienią codzienny komfort pracujących w Celsie pracowników. Wierzę, że już wkrótce docenicie Państwo dynamikę wprowadzanych zmian – mówił prezydent Jarosław Górczyński.