Aktualności

Koncertowo dla Pań

Z okazji Dnia Kobiet, Prezydent Miasta Jarosław Górczyński zaprosił mieszkanki naszego miasta na koncert zespołu KOMBII. Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego licznie odpowiedzieli na to zaproszenie aby wspólnie bawić się przy muzyce znanego zespołu.

Oprócz świetnej, tanecznej zabawy organizatorzy zadbali również o miły nastrój przy użyciu kamer. Wyszukując par, które następnie pokazane na telebimie miały się pocałować. To był dobry początek tego niezapomnianego wieczoru.

Wszystkich gości przywitał gospodarz wydarzenia prezydent Jarosław Górczyński, który w towarzystwie chłopców z Przedszkola Publicznego nr 12 złożył wszystkim paniom życzenia. Tuż po życzeniach młodzi dżentelmeni, ubrani w barwne stroje z naręczami tulipanów, ruszyli na płytę hali, gdzie wręczali je przybyłym na koncert ostrowczankom.

– Szanowne Panie! Pozwólcie, że w imieniu własnym oraz pozostałych mężczyzn, w asyście młodych, wyjątkowych pomocników złożę Wam serdeczne życzenia. Jesteście źródłem piękna, radości i miłości. Dzięki Wam życie ma swój sens oraz wyjątkowy koloryt. Niech zawsze towarzyszy Wam szacunek, życzliwość i zrozumienie. Abyście zawsze czuły się piękne, kochane i doceniane i oby każdy dzień był dla Was szczególnym świętem, a dzisiaj życzę wspaniałej zabawy! – zwrócił się do przybyłych na koncert Pań prezydent Jarosław Górczyński.