Aktualności

Ostrowieccy seniorzy uczcili swoje święto

Czwartek i piątek to dni w których kolejni ostrowieccy seniorzy świętowali swoje święto. Tym razem „Dzień Seniora” uczcili seniorzy z  Osiedla Henryków oraz Częstocice i Rosochy.

Życzenia dla szanownego grona uczestników złożył osobiście Prezydent  Jarosław Górczyński, który przybył na uroczystości ze słodkim upominkiem w postaci tortu na którym widniał napis „Pogody ducha, słońca w sercu, życzy prezydent”. Oprócz jednak pogody ducha i słońca w sercu prezydent życzył wszystkim seniorom dużo uśmiechu na co dzień, mało zmartwień i dużo zdrowia.

-Dzisiejsze spotkanie jest doskonałą okazją, by złożyć wszystkim seniorom życzenia długich i pogodnych lat w zdrowiu, pogodzie ducha i szczęściu – powiedział prezydent Jarosław Górczyński. – Życzę Państwu abyście na swojej drodze spotykali samych dobrych i życzliwych ludzi, którzy otoczą Was opieką i dobrym słowem. Niech jesień życia będzie dla Was wszystkich najlepszym czasem na spełnianie marzeń i realizację pasji, a każdy dzień niech przynosi wiele radości i satysfakcji – dodał prezydent.

Podczas tych uroczystości nikt nie pamiętał o kłopotach czy dolegliwościach zdrowotnych, Wszyscy zebrani tryskali wspaniałymi humorami i zachwycali dobrą kondycją.