Aktualności

Niech się święci 1 Maja !

Jarosław Górczyński wziął udział w obchodach święta 1 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczestnicy pochodu tradycyjnie zgromadzili się na ostrowieckim Rynku. Prezydent, zwracając się do zgromadzonych,  mówił o podejmowanych działaniach na rzecz miasta, pozyskiwaniu inwestorów i nowych miejsc pracy.

-To święto powinno nas jednoczyć, bo wspólną troską nas wszystkich powinien być rozwój naszego miasta i regionu. Ja zawsze korzystam z waszego bogatego doświadczenia, bo to wy budowaliście nasze miasto -podkreślał prezydent do zgromadzonych na Rynku uczestników uroczystości.

Jarosław Górczyński wraz z przewodniczącą Rady Miasta Ireną Rondudą-Dudek złożyli wieniec przed Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Ostrowca.

Wiązankę kwiatów składali również radni miejscy i powiatowi z KWW Jarosława Górczyńskiego.