Aktualności

Pożegnanie lata na Rynku w Ostrowcu

Stowarzyszenie „Twój Ostrowiecki Samorząd” zorganizowało w niedzielę na Rynku piknik rodzinny „Pożegnanie lata”. Na Rynku w Ostrowcu zjawiło się kilka tysięcy osób. Zabawie towarzyszyła wspaniała pogoda – jakby na zamówienie – co zresztą podkreślił starosta ostrowiecki Zdzisław Kałamaga. Była to też okazja do przypomnienia mieszkańcom miasta, że rządzące w powiecie Stowarzyszenie „Twój Ostrowiecki Samorząd” ma swojego kandydata do Sejmu – Jarosława Górczyńskiego, który jako kandydat bezpartyjny startuje z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego.
– Wystawiamy naszego najlepszego kandydata i wierzymy, że za dwa tygodnie będziemy świętować jego sukces – zaznaczył przewodniczący TOS Waldemar Marek Paluch.
Każdy zainteresowany mógł otrzymać gadżety i materiały wyborcze, a także osobiście porozmawiać z Jarosławem Górczyńskim.
Na scenie wystąpili utalentowani ostrowieccy artyści: zespoły „Wiolinki” i „Astry”, chór „Ad Libitum”, zespół muzyczny i orkiestra dęta ze Społecznej Szkoły Muzycznej, a także „Perły Ryszarda Góry”. Jako gwiazda wieczoru, do tańca i zabawy porwała góralska kapela „Baciary”.

Więcej zdjęć w dziale Multimedia