Aktualności

ZAKOCHANI W OSTROWCU. WALENTYNKOWY WIECZÓR NA OSTROWIECKIM RYNKU

Przed nami walentynkowy weekend. Z tej okazji, z myślą o mieszkańcach Ostrowca Świętokrzyskiego, została przygotowana specjalna niespodzianka. Jedna z alejek na ostrowieckim Rynku przeobraziła się w „Zaułek Zakochanych”. Wiszące serca przyozdobiły głogi, a kolejne ozdobiły drzewa oraz słupy oświetleniowe wokół. Wyjątkową ozdobę stanowią dwa świetlne serca – idealne tło do romantycznych zdjęć. Na zakochanych czekają również dwie udekorowane sercami ławeczki. Całości dodają charakteru plansze z mottem corocznego już eventu „Zakochani w Ostrowcu”. Wyjątkową romantyczną oprawę zapewni w niedzielę płynąca z głośników na Rynku muzyka i same miłosne przeboje. Dodatkową atrakcją będzie ustawiona już o 10.00 w „Zaułku Zakochanych” ramka w kształcie serca.

– Na zimowy walentynkowy spacer zapraszam na Rynek Miejski. Na wszystkich zakochanych i nie tylko, czeka sympatyczna podświetlana dekoracja. Może wzorem poprzednich lat, jakiś gentelman oświadczy się wybrance swojego serca?  Wszystko jest możliwe… – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński, pomysłodawca akcji „Zakochani w Ostrowcu”

Przypominamy również o konkursie walentynkowym z nagrodami:

https://www.um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/7528-konkurs-zakochani-w-ostrowcu?fbclid=IwAR1pHL8i7GQSQ6MWkpIEfoybGumie20UgpYt2f552DedIUbLAPQIn_l_p-Y