Aktualności

Ostrowieccy kulturyści odnoszą kolejne sukcesy. Prezydent pogratulował osiągnięć

W minionym tygodniu prezydent miasta Jarosław Górczyński spotkał się w Urzędzie Miasta z Grzegorzem i Joanną Kępą – trenerami UKS Black and White. Okazją do spotkania były ostatnie sukcesów podopiecznych tego klubu.

Zawodnicy trenujący pod ich okiem  doskonale spisali się podczas zawodów w Centrum Kongresowym Targów Kielce – najważniejszych zawodów kulturystycznych w Polsce, będących jednocześnie eliminacjami do zawodów w Hiszpanii, które stanowią eliminacje do Mistrzostw Europy w Santa Susanna. Ostrowieccy sportowcy w  klasyfikacji drużynowej uplasowali się na pierwszym miejscu zdobywając łącznie 9 medali: 5 złotych, srebrny i 3 brązowe.

– Gratuluję serdecznie ostatnich wyników. Kulturystyka i fitness w wydaniu młodych ostrowczan z różnych grup wiekowych stał się jedną z tych dyscyplin, których wielu może nam tylko pozazdrościć. To owoc pracy Państwa jako trenerów, którzy posiadają w tej kwestii niezaprzeczalnie duże doświadczenie oraz zawodników, którzy połknęli podobnego bakcyla – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński. – Cieszę się, że współtworzą Państwo sportowy klimat w mieście. Proszę przyjąć życzenia powodzenia na kolejnych, zaplanowanych już wkrótce zawodach.