Aktualności

Emerytura to nie koniec aktywności. Uroczystość pożegnania emerytów Miejskich wodociągów i Kanalizacji

W minioną środę Prezydent Miasta spotkał się z czworgiem byłych już pracowników spółki Miejskie Wodociągi i Kanalizacja, którzy w grudniu minionego roku odeszli na emeryturę. Prezydent Jarosław Górczyński wraz z prezesem Arturem Łakomcem oraz przewodniczącym rady nadzorczej MWiK Jerzym Mrozem podziękowali byłym już pracownikom za lata pracy, sumienność i zaangażowanie w budowę marki firmy oraz służbę na rzecz mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. Na emeryturę odeszły panie Anna Pastuszko oraz Danuta Krzemińska, a także panowie Wiesław Kosiarz oraz Jan Nogal.

– Państwa kariera zawodowa pokazuje duży szacunek do pracy. – zwrócił się do obecnych Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Minione lata to okres, w którym sumiennie wypełniali Państwo powierzone zadania, wykazywali się wiedzą i doświadczeniem, z którego korzystali mieszkańcy oraz współpracownicy. Dziękuję za przepracowane lata, za trud i codzienną staranność. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja to jedna z najlepiej ocenianych spółek gminnych. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia ostrowczan. Państwa sukcesem jest dobre funkcjonowanie zakładu, który dostarcza wodę do ostrowieckich domówi i instytucji.

Na czas zawodowego odpoczynku Prezydent życzył zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy, oraz spełnienia wszystkich planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.