Aktualności

Wspaniały Dzień Dziecka w Parku Miejskim

 

Tłumy, nie tylko najmłodszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego uczestniczyło w wielkim festynie z okazji Dnia Dziecka przygotowanym przez Miejskie Centrum Kultury. Na scenie amfiteatru odbyło się spotkanie autorskie z Edytą Jungowską- ambasadorką akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”, były pokazy cyrkowe, a na finał wspólny koncert, na którym zaprezentowali się młodzi ostrowczanie m.in. ze Studia Wokalnego Pandora, Szkoły Tańca Progres, Szkoły Tańca Twist, 3 Your Mind, zespołu Tremolo, Chóru Dziecięcego Wiolinki.

– Miejskie Centrum Kultury przygotowało świetną imprezę. Cieszę się, że na scenie występują nasi młodzi artyści. Jest ich bardzo wielu, naprawdę mamy czym się pochwalić – mówił prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.

Z okazji Dnia Dziecka na terenie parku pojawiło się dużo więcej atrakcji. Oprócz ogrodu zabaw, gdzie królowały dmuchańce i baseny z pontonami, można było wziąć udział w zajęciach artystycznych, pograć w różne gry, czy uczestniczyć w zawodach organizowanych przez m.in. Ostrower, czy OstroBiec.