Aktualności

Tytuł najlepszego prezydenta województwa świętokrzyskiego

Prezydent Jarosław Górczyński otrzymał tytuł najlepszego prezydenta województwa świętokrzyskiego w plebiscycie Echa Dnia „Mała Ojczyzna Duża Sprawa”. To duże wyróżnienie, tym bardziej, że jest ono potwierdzeniem słuszności realizowanej polityki rozwoju Ostrowca Świętokrzyskiego. Przypomnijmy, że w ubiegłorocznym plebiscycie Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zyskał miano „Samorządowca roku 2017”.

Tegoroczną nagrodę Prezydent Miasta otrzymał z rąk przewodniczącej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ireny Rendudy – Dudek oraz wiceprzewodniczącego Stanisława Choinki, którzy odebrali ją podczas wtorkowej gali samorządowej.

– Dziękuję za otrzymane wyróżnienie. Ostrowiec Świętokrzyski to nasze wspólne dobro o które mam zaszczyt dbać z zespołem mocno zaangażowanych w sprawy naszego miasta specjalistów. Działamy wspólnie i mamy wspaniałe efekty. Za każdym działaniem stoi rzesza ludzi i za to chciałbym podziękować swoim pracownikom oraz koleżankom i kolegom. Za to, że jesteście ze mną. Budować i tworzyć jest trudno, bo to wymaga wysiłku, zaangażowania i współpracy. Dobra, skuteczna i rzetelna praca broni się sama – mówił Prezydent Jarosław Górczyński.