Aktualności

Dni seniora to szczególne święto w Ostrowcu Świętokrzyskim

Miejski Dzień Seniora w Ostrowcu Świętokrzyskim przyciągnął tłum do hali sportowej. Był koncert i zabawa taneczna. Dla mieszkańców miasta wystąpiła Katarzyna Jamróz z zespołem, wprowadzając publiczność w rozgrywkowy nastrój. Drugą część uroczystości stanowiła potańcówka z zespołem „Champion”.

Uczestników imprezy przywitał prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, którym życzył wszystkim doskonałej zabawy, ale także wielu radości i zdrowia nie tylko tego wieczora.

– Jesień to szczególny czas, który dedykujemy naszym seniorom. Na przełomie września i października na wszystkich osiedlach organizowane są dla Państwa Dni Seniora, ę. Spotkania te, mają wyjątkowy wymiar – są naszym podziękowaniem dla najstarszych mieszkańców, ale także integrują lokalne społeczności. Dzisiejszy koncert to szczególny ukłon Państwa stronę. Szanowni Państwo, z myślą o Was od kilku lat systematycznie realizujemy liczne projekty, innowacyjne formy pomocy, które zwiększają katalog usług skierowanych do starszych ostrowczan, celem poprawy jakości życia. Cieszę się, że tak wielu spośród Państwa korzysta z naszej oferty, rozwija swoje zainteresowania oraz aktywnie uczestniczy w życiu miasta – mówił prezydent Jarosław Górczyński.