Aktualności

Otwartość na współpracę z wszystkimi, którzy chcą pracować dla dobra Ostrowca Świętokrzyskiego. Prezydent będzie ubiegał się o reelekcję

Podczas wtorkowej decyzji prasowej Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński poinformował, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie ubiegał się o reelekcję.
– Premier wyznaczył datę wyborów samorządowych na 21 października i w związku z tym chciałbym oficjalnie poinformować, że będę ubiegał się o reelekcję na stanowisko Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego – poinformował Prezydent Miasta Jarosław Górczyński. – Chciałbym serdecznie poprosić mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, o to by wzięli udział w wyborach, bo wybory zadecydują o losach naszego miasta i regionu na najbliższe pięć lat. Każdy głos się liczy. Będę ubiegał się o stanowisko prezydenta miasta wyborach samorządowych wspólnie z dużą grupą osób, którzy charakteryzują się; wiedzą, meteorytyką, kompetencją, werwą oraz pracą na rzecz miasta i regionu. Oni ubiegać się będą o stanowiska radnych miejskich i powiatowych. Najważniejsze jest to co kandydat na radnego sobą reprezentuje i jak na rzecz swojej małej ojczyzny pracuje. Miasto zostało podzielone na cztery okręgi wyborcze i w tych okręgach wystartujemy jako Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego. Nasi kandydaci wystartują także we wszystkich okręgach w wyborach do Rady Powiatu Ostrowieckiego. Liczę na poparcie naszych mieszkańców.
Prezydent nie zdradził na razie liderów Komitetu Jarosława Górczyńskiego w poszczególnych okręgach.
– Nazwiska naszych kandydatów poznamy w ciągu w najbliższych dniach. Jestem otwarty na współpracę ze wszystkich osobami, organizacjami i stowarzyszeniami, które chcą pracować dla dobra naszego miasta i powiatu – dodał Prezydent Górczyński.
Obecny na konferencji, radny Włodzimierz Sajda oficjalnie poinformował, że w wyborach wystartuje z KWW Jarosława Górczyńskiego.
– Podjąłem taką decyzję, bo wiem, że jest to decyzja słuszna. Do tej pory nikt nie zrobił tak dużo dla naszego miasta jak Prezydent Jarosław Górczyński – powiedział radny Włodzimierz Sajda.