Aktualności

Wspólna zabawa z mieszkańcami Denkowa

W sobotnie popołudnie  mieszkańcy Denkowa uczestniczyli w kolejnej edycji festynu rodzinnego „Pod wiatrakami”, który organizowany jest przez Radę Osiedla Denków. Patronat nad piknikiem objął Prezydent Miasta.

Jak co roku organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla swoich mieszkańców, z którymi tego dnia spotkał się prezydent Jarosław Górczyński.

Nie zabrakło występów artystycznych oraz doskonałej zabawy przy muzyce niezawodnego  Zbigniewa Olczyka.

– Pikniki i festyny  rodzinne to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji lokalnych społeczności. Dotyczy to zarówno fazy przygotowań, kiedy należy w większym gronie zaplanować i przygotować całe wydarzenie, ale także najprzyjemniejszego momentu jakim sam festyn. Denków to dzielnica o bogatej historii i tradycjach, co widać także w postawie mieszkańców. Przez ostatnie lata, dzięki wspólnym staraniom udało się nam wiele zmienić i z peryferyjnej zaniedbanej części stał się pięknym zakątkiem. Gratuluję tego Państwu serdecznie, dziękuję wszystkim zaangażowanym za dobrą organizacje dzisiejszego wydarzenia, a wszystkim życzę wspaniałej zabawy – zwrócił się do mieszkańców Denkowa prezydent Górczyński.