Aktualności

Rawka Od Nowa rusza już jutro

Od 7 lipca kompleks basenów na Rawszczyźnie będzie otwarty dla ostrowczan oraz przyjezdnych gości w godzinach 10.00 – 19.00. Są już wszystkie pozwolenia na użytkowanie tego obiektu.

Jak poinformował na konferencji prasowej prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, sobota będzie dniem pełnym atrakcji dla wszystkich, którzy będą chcieli osobiście sprawdzić nowo wybudowane baseny.
– Zapraszam na otwarcie już jutro. Od najbliższej soboty, Rawka otwarta będzie w godzinach 10.00 – 19.00. Bilety, tak jak się umawialiśmy, całodniowe, w cenach 10 zł cały i 8 zł. ulgowy. Będą również atrakcyjne bilety rodzinne. Wracamy sentymentem do przeszłości, ale realnie Rawka do baseny na miarę XXI wieku. Dawny duch, klimat i nowoczesna infrastruktura, pełna atrakcji – nie tylko dla najmłodszych. Teraz już tylko trzymamy kciuki za pogodę. Do zobaczenia jutro. Na miłośników letnich kąpieli czeka wiele niespodzianek – mówił prezydent Górczyński.

Ceny biletów są dosyć atrakcyjne. Normalny bilet wstępu na basen, niezależnie od ilości spędzonych tam godzin, kosztować będzie 10 złotych. Bilet ulgowy dla dzieci od lat 3, uczniów, studentów i seniorów powyżej 65 roku życia będzie kosztował 8 złotych. Za dzieci do lat 3 zapłacimy 1 złoty. Przewidziano także bilety rodzinne.