Aktualności

„Rawka Od Nowa” kolejną atrakcją Ostrowca Świętokrzyskiego. Słowa uznania od marszałka Adama Jarubasa

W miniony poniedziałek marszałek Adam Jarubas gościł w Ostrowcu Świętokrzyskim. Prezydent Miasta Jarosław Górczyński zaprosił gościa do zwiedzenia zakończonej już inwestycji „Rawka Od Nowa”. Marszałek nie szczędził słów uznania podkreślając, że nowo wybudowany obiekt robi duże wrażenie.

– Ostrowiec Świętokrzyski słynie ze swoich sportowych tradycji, w tym tych, związanych ze sportami wodnymi – pływaniem i piłką wodną. Nowy obiekt z pewnością stanie się kolejną wizytówką waszego miasta oraz tej części województwa świętokrzyskiego. Gratuluję prezydentowi Górczyńskiemu determinacji w realizacji tej długo oczekiwanej inwestycji i mieszkańcom, którzy nie szczędzili swojemu gospodarzowi słów wsparcia. Widać, że Ostrowiec Świętokrzyski pięknie się zmienia, stając się chlubom naszego Województwa. Takie obiekty jak ten, prezentujące europejskie standardy, są powodem do dumy dla nas wszystkich. Cieszę się tym bardziej, że w tym roku obchodzimy jubileusz  20 – lecia istnienia Województwa Świętokrzyskiego, którego mottem przewodnim jest hasło „Świętokrzyskie to My” – mówił, zapytany o wrażenia z wizyty na odkrytych basenach na „Rawszczyźnie” marszałek Adam Jarubas.

Przypomnijmy, że odbiór techniczny basenów miał miejsce 29 czerwca. Przed nami otwarcie dla mieszkańców, które nastąpi w najbliższych dniach.