Aktualności

Jubileuszowa Wystawa Fotoklubu

W piątkowe popołudnie w Galerii Fotografii odbyła się  XIV Doroczna Wystawa Fotoklubu Galeria MCK. Wernisaż był jednocześnie okazją do uczczenia Jubileuszu 15-lecia działalności Fotoklubu. Z tej okazji Prezydent Miasta Jarosław Górczyński złożył serdeczne gratulacje dla wszystkich jego członków.

-Dziękuję Państwu za stworzenie silnej grupy pasjonatów fotografii w naszym mieście – mówił prezydent – Uroczystości jubileuszowe to dobry moment, by zastanowić się nad dotychczasowymi Państwa osiągnięciami, wspominając jednocześnie wystawy z pracami dzięki którym wiele obiektów, w tym obiektów z naszego miasta, utrwalonych na fotografiach zyskało kolejne życie. Dzisiejszy wernisaż to kolejna odsłona fotograficznych zainteresowań tak wielu różnych ludzi, którzy od lat identyfikują się ze wspólnym szyldem, z marką, którą przez lata zbudowała ostrowiecka Galeria Fotografii MCK. To również Państwa zasługa. To Wy tworzycie ostrowieckie środowisko fotograficzne, stanowiąc ważną i piękną wizytówkę Ostrowca Świętokrzyskiego.

Prezentem urodzinowym od włodarza miasta był tort, którym poczęstowano wszystkich uczestników wernisażu.

Na zakończenie uroczystości prezydent życzył członkom fotoklubu radości i satysfakcji z dotychczasowych dokonań oraz jak najwięcej udanych kadrów.