Aktualności

25 lat minęło…

W dniu 13 czerwca br., Jubileusz 25 – lecia obchodziła miejska spółka – Zakład Usług Pogrzebowych sp. z o.o.

Z podziękowaniami do pracowników udał się Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, który nie tylko dziękował im za pracę ale w szczególności za zaangażowanie i wyjątkowe podejście do swoich obowiązków.

– Chlubnie zapisywana przez 25 lat historia spółki to świadectwo wysiłku i osiągnięć wszystkich pracowników, którzy dokładali starań, aby obecnie funkcjonowała ona na tak wysokim poziomie – mówił prezydent Jarosław Górczyński. – W tym podniosłym dla Państwa dniu wyrażam ogrom szacunku i poważania dla wszystkich byłych i obecnych pracowników. Praca w Zakładzie Usług Pogrzebowych  jest odpowiedzialną profesją wymagającą od pracowników dużego zaangażowania, doświadczenia, a także współczucia i niejednokrotnie wyrozumiałości. Dziękuję Wam za to zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie swoich obowiązków  – powiedział prezydent.

Podziękowania, prezydent skierował również do byłego prezesa spółki Stanisława Dudka, który kierował spółką przez okres 10 lat.

– W sposób szczególny dziękuję Panu za 10 lat, w trakcie których kierował Pan Zakładem Usług Pogrzebowych – mówił prezydent. – Przez ten czas zapisał Pan wiele ważnych kart w historii zmian największej ostrowieckiej nekropolii. Dzięki Pana pracy i zaangażowaniu zyskała ona bardziej atrakcyjny, uporządkowany i nowoczesny wygląd. Pana praca to wspaniały i niezapomniany przykład wyjątkowej kultury osobistej i taktu wobec stanowiących wyjątkową grupę petentów – pogrążonych w bólu i smutku rodzin zmarłych, za co serdecznie dziękuję. Przez lata zaprezentował się Pan jako solidny pracownik i dobry pracodawca. W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodał prezydent.

Jubileusz był również okazją do wręczenia podziękowań za wieloletnią pracę na rzecz spółki dla emerytowanych oraz obecnych pracowników Zakładu Usług Pogrzebowych.