Aktualności

Przy wielkanocnym stole

Okres przedświąteczny to okres kiedy czerpiemy radość z budzącej się do życia przyrody, to również czas spotkań przy wielkanocnym stole oraz okazja do składania sobie życzeń i okazywania wielu życzliwości. W tym okresie Prezydent Jarosław Górczyński z wielką przyjemnością spotyka się z mieszkańcami miasta uczestnicząc w uroczystościach wielkanocnych.

W ubiegłym tygodniu, przy tej okazji,  prezydent spotkał się z emerytowanymi policjantami ze Stowarzyszenia  Emerytów i Rencistów Policyjnych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz z członkami ostrowieckiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Stowarzyszenia Samorządność i Przedsiębiorczość.

Prezydent skierował do uczestników spotkania wiele gorących życzeń.

– Życzę, aby budząca się do życia przyroda tchnęła w Państwa nowe pokłady optymizmu, chęci do działania oraz była bodźcem do podejmowania wyzwań jakie stawia przed Państwem każdy nowy dzień. Życzę również, by przy Wielkanocnym stole otaczała Państwa miłość i życzliwość, a czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół był czasem odpoczynku i wytchnienia od trudów dnia codziennego – mówił prezydent.

Zgodnie z polską tradycją uczestnicy podzielili się jajkiem i zjedli tradycyjne potrawy wielkanocne.