Aktualności

Kamienne gody w Ostrowcu Świętokrzyskim

Prezydent Jarosław Górczyński uczestniczył w wyjątkowym wydarzeniu, a to za sprawą  Jubileuszu 70-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Sabiny i Jana Krzemińskich. Z tej okazji prezydent wspólnie z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego złożyli wizytę dostojnym Jubilatom aby osobiście pogratulować im stażu małżeńskiego. Oprócz serdecznych gratulacji i życzeń, Prezydent Jarosław Górczyński wręczył dostojnym jubilatom medal “Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadany przez prezydenta RP oraz statuetkę w kształcie serca jako symbol wiecznej miłości i szacunku.

– To bardzo rzadko spotykany małżeński jubileusz i najlepszy certyfikat – jak kochać i związać ze sobą życie, trwając w przysiędze małżeńskiej przez wiele lat  – powiedział prezydent. – Gratuluję Państwu tego pięknego Jubileuszu i życzę kolejnych, pięknych wspólnie spędzonych rocznic.

Po części oficjalnej nie zabrakło wspólnych wspomnień, o czasach kiedy małżonkowie się poznali, a także o  późniejszym ich życiu rodzinnym. Pojawiła się również refleksja nad mijającym czasem. Spotkanie w domu Państwa Krzemińskich przebiegało w miłej, rodzinnej i serdecznej atmosferze.