Aktualności

Zasłużona emerytura

W związku z przejściem na emeryturę i zakończeniem pracy w Miejskiej Energetyce Cieplnej Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim, dwóch pracowników – Edwarda Pawełczyka i Henryka Kwapisza, Prezydent Jarosław Górczyński złożył na ich ręce serdeczne podziękowania za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta.

-Wieloletnia kariera zawodowa podczas, której sumiennie wypełniali Panowie powierzone zadania dała Panów poznać jako odpowiedzialnych i sumiennych pracowników. Podczas pracy wykazywali się Panowie wiedzą  i doświadczeniem, z którego korzystali wszyscy współpracownicy. Dziękuję Panom za przepracowane lata, za trud i codzienną sumienność – powiedział Prezydent. – Miejska Energetyka Cieplna to jedna z najlepiej ocenianych spółek gminnych. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia ostrowczan. Panów sukcesem jest dobre funkcjonowanie zakładu, który dostarcza ciepło do ostrowieckich domów i instytucji. Dziękuję za pełen profesjonalizm i odpowiedzialny stosunek do swojej pracy.

Przejście na emeryturę to nie koniec aktywności zawodowej, to dopiero początek kolejnych wyzwań. To czas, który daje nowe możliwości.

-W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – powiedział prezydent.