Aktualności

Subtille w nowej siedzibie

Produkująca damską bieliznę firma “Subtille” w sobotę oficjalnie otworzyła  swą nową siedzibę przy ulicy Chrzanowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Obecny budynek firmy to 900 m kw. nowoczesnej powierzchni użytkowej. W budynku znajduje się szwalnia, krojownia oraz pomieszczenia biurowe z zapleczem technicznym oraz magazyny.

Ostrowiecka firma, która na razie szyje dla czołowych producentów, zapowiada że już niebawem zaprezentuje na rynku bielizny produkty pod własną marką.

-Byłbym szczęśliwy gdyby taki dzień, jak dzisiaj udałoby się powtarzać raz na kwartał w Ostrowcu Świętokrzyskim – powiedział Prezydent Jarosław Górczyński.

Z okazji otwarcia nowej siedziby “Subtille” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się uroczyste spotkanie, na którym na zaproszenie zarządu spółki pojawili się przedstawiciele władz i jednostek  samorządowych, kontrahenci oraz załoga firmy. Podczas uroczystości prezydent Jarosław Górczyński na ręce prezesa Krzysztofa Nowaka przekazał okolicznościową statuetkę z życzeniami dalszego dynamicznego rozwoju oraz wielu sukcesów zaś na ręce Anny Syty, jednej z pracownic, przekazał dla członków całej załogi prezent w postaci mikrofalówki.