Aktualności

Jubileusz firmy SignalMeble

W dniu 28 września br. Prezydent Jarosław Gorczyński uczestniczył w uroczystości Jubileuszowej 25-lecia działalność firmy „Signal Meble”. Jubileuszowi towarzyszyły Targi Signal Meble 2017 podczas, których zaprezentowane zostały produkty firmy, a uczestnicy mogli przekonać się o ich wysokiej użyteczności oraz nowoczesności.

“Firma Signal Meble, to firma, która zmienia się wraz z potrzebami rynku. Jestem dumny, że spółka, której produkty cechuje nowoczesność, wygoda, a zarazem wysoki poziom wykonawczy, będąca miejscem pracy dla wielu mieszkańców naszego miasta, ma swoją siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim i stanowi jego znakomitą wizytówkę” – powiedział Prezydent.

Firma “Signal Meble” funkcjonuje w Ostrowcu Świętokrzyskim od 1992 roku, ciągle rozwijając się, poszerzając swój asortyment oraz działalność.  Na sukces firmy składa się umiejętne zarządzanie, jak i profesjonalizm, talent oraz zaangażowanie wszystkich zatrudnionych w niej osób. Szczególny wkład w sukces marki „Signal” miał jej Twórca Andrzej Biesiada, który poświęcił jej wiele lat swojej pracy. Jego kontynuatorami, a zarazem częścią Firmy, w której wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby funkcjonowała nadal jako uznana marka są Panowie Piotr i Maciej Biesiada, na ręce których Prezydent złożył okolicznościowy grawerton z gratulacjami i wyrazami uznania dla wszystkich pracowników „Signal Meble”.