Aktualności

Z życzeniami u Seniorów

Słodki upominek oraz życzenia od Prezydent Jarosława Górczyńskiego czekały na ostrowieckich Seniorów z okazji ich święta.

– W imieniu własnym oraz mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego składam, wszystkim Seniorom najlepsze życzenia, pogody ducha i optymizmu życiowego, by omijały Was troski i zmartwienia dnia codziennego, a każdy dzień był okazją do uśmiechu i zadowolenia.

Takimi słowami Prezydent Jarosław Górczyński powitał wszystkich seniorów, którzy wzięli odział w uroczystościach z okazji Dnia Seniora zorganizowanych  na osiedlu Hutniczym oraz Stawki. Obie uroczystości cieszyły się powodzeniem, na które przybyło wielu mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Prezydent dziękując zebranym za aktywność i zaangażowanie w sprawy miasta nie jednokrotnie podkreślał wartość osób starszych jaką jest ich doświadczenie i mądrość życiowa.

– Jesteście Państwo skarbnicą wiedzy, mądrości życiowej i doświadczenia, dzięki której niejednokrotnie służycie młodszemu pokoleniu radą i pomocą, a Wasza aktywność i zaangażowanie w sprawy miasta są wzorem do naśladowania przez wielu mieszkańców – mówił Prezydent. – Życzę Państwu, aby Wasz kapitał intelektualny i życiowy został odpowiednio doceniony i by nikt z Was nigdy nie poczuł się samotny, czy opuszczony.

Obchodom towarzyszyła życzliwość i szczery uśmiech. To szczególny dzień dla wielu mieszkańców naszego miasta, który ostrowieccy Seniorzy spędzili w wyjątkowym towarzystwie i miłej atmosferze.

Wszystkiego najlepszego, długich lat życia w dobrym zdrowiu, spełnienia rzeczy dotąd niespełnionych, to najczęstsze słowa i życzenia jakie padały w tym dniu w kierunku dostojnych Seniorów.