Aktualności

Zasłużona emerytura dla pracownika MEC

W dniu dzisiejszym w spółce Miejska Energetyka Cieplna w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącego na emeryturę Pana Ryszarda Miłka.

Prezydent podziękował za dwudziestodwuletnią pracę na rzecz spółki miejskiej, zwracając szczególną uwagę na wzorowy przykład postawy pracownika, wiedzę i doświadczenie jakim przez okres swej pracy odznaczył się Pan Ryszard.

-Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w pracę oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz lokalnej społeczności – powiedział prezydent Jarosław Górczyński. – W trakcie minionych lat, pracując zarówno w ostrowieckiej hucie, a później przez 22 ostatnie lata w MEC, pokazał Pan, jak należy rozumieć sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych i jaką wielką wagę Pan do nich przywiązuje. Pana czterdziestoczteroletnia kariera zawodowa dała Pana poznać jako osobę odpowiedzialną i zaangażowaną w powierzone zadania, a w szczególności cenionego za wiedzę i doświadczenie uczciwego i dobrego kolegę – dodał prezydent.

Składając podziękowania za rzetelną pracę oraz czynne uczestniczenie w procesie rozwoju miejskiej spółki, Prezydent życzył Panu Ryszardowi również dużo zdrowia, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

-W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Wierzę, że nadchodzący czas nie będzie końcem Pana aktywności, a jedynie początkiem nowej, ciekawej drogi – powiedział prezydent Jarosław Górczyński.