Aktualności

Na zakończenie wakacji

Tanecznie, radośnie, wesoło i jak zwykle na koncertach czy festynach, które odbywają się w Ostrowcu Świętokrzyskim bezpiecznie. Moc przebojów, rozradowany tłum fanów. O dzisiejszym, muzycznym zakończeniu wakacji zorganizowanym na stadionie KSZO jeszcze długo będą krążyły opowieści. To była Impreza na europejskim poziomie, na którą przybyło kilka tysięcy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, powiatu i województwa świętokrzyskiego. 

Koncert gwiazdy wieczoru Kate Ryan to świetna muzyka, wspaniała gra świateł oraz znane i lubiane przeboje. Nic zatem dziwnego, że publiczność bawiła się doskonale. Zakończenie wakacji na stadionie KSZO odbyło się pod patronatem prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

– Życzę Wszystkim wspaniałej zabawy – mówił prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – W naszym mieście dużo się dzieje i tak będzie nadal. Jesteście wspaniali i dla Was jest ta zabawa. Serdecznie dziękuję pracownikom Miejskiego Centrum Kultury za organizację dzisiejszej imprezy.

Dzisiaj na scenie zaprezentowały się także zespoły: Verdis, Champion, Mega Dance, Master Team, D- Bomb.