Aktualności

Festyn na Rosochach

Tłumy przybyły w niedzielne popołudniu aby wspólnie bawić się podczas festynu na Osiedlu Rosochy. Gwiazdą wieczoru był zespół „Weekend”, a Lider Radek Liszewski nie zawiódł wciągając publiczność do wspólnej zabawy.
Przed koncertem gwiazdy na scenie pojawili się organizatorzy: prezydent Jarosław Górczyński, radni Kamil Kutryba i Kamil Długosz i Joanna Francuz – przewodnicząca Samorządowej Rady Osiedla Rosochy.
Włodarz Ostrowca Świętokrzyskiego podziękował wszystkim, którzy zjechali na dzisiejszy koncert i zaprosił na 26 sierpnia br. na stadion KSZO na kolejną taneczną imprezę kończącą wakacje.

– To osiedle nie pamięta jeszcze takich tłumów – mówił prezydent Jarosław Górczyński. – Witam wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oraz sąsiednich miejscowości życząc jednocześnie wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Radni Kamil Kutryba i Kamil Długosz podkreślili, że coroczne festyny organizowane na Osiedlu Ogrody stały się dobrą, bo integrującą lokalną społeczność, tradycją. Frekwencja podczas dzisiejszego festynu udowodniła, że tego typu zabawy powinny być organizowane podczas wakacyjnych dni.

Dla uczestników zagrał również ostrowiecki skład „Masterteam”, jak zwykle świetnie przyjęty i niezawodny Zbigniew Olczyk.

Podczas kilkugodzinnego wydarzenia nie zabrakło również atrakcji, konkursów oraz licznych niespodzianek dla najmłodszych uczestników niedzielnego wydarzenia.