Aktualności

Nowe działki czekają na swoich właścicieli

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oraz osób chcących zamieszkać w naszym mieście, gmina Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiła przetargi na sprzedaż 11 działek pod zabudowę mieszkaniową. Działki zlokalizowane są przy ulicach: Las Rzeczki, Porzeczkowa, Malinowa, Kolonia Robotnicza oraz 4 działki z prawem do użytkowania wieczystego znajdujące się w rejonie ulic Szewieńskiej i Leszka Bugaja.

Oferowane działki położone są w obszarach zurbanizowanych, z dogodną obsługą komunikacyjną.

– Nasza oferta to ukłon w stronę mieszkańców, którzy wykazują zainteresowanie budową własnego domu. Dlatego systematycznie poszerzamy naszą ofertę i przygotowujemy do sprzedaży kolejne działki w różnych częściach miasta, tak by wpasować się w różne preferencje i spełnić oczekiwania nabywców – mówi prezydent Jarosław Górczyński.

W trakcie przygotowania do sprzedaży są m.in. kompleksy działek: 10 przy ulicy Jana Milewskiego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową oraz 3 działki pod zabudowę mieszkaniowo – usługową, 19 działek pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Zbożowej, 10 w rejonie ulic Kasztanowej – Kolonia Robotnicza ora 3 przy ulicy Winnica. Przetargi na zbycie tych działek zaplanowane zostały na 2018 rok.