Aktualności

Inauguracja World Grand Prix w Ostrowcu Świętokrzyskim

W piątkowe popołudnie w hali sportowej przy ulicy Świętokrzyskiej odbyła się inauguracja World Grand Prix. Pierwszy mecz rozegrały drużyny Korei Południowej i Argentyny, w którym prowadzenie 3:0 przejęła drużyna Argentyny.

Jednak największe emocje, na ostrowieckiej hali, towarzyszyły podczas meczu reprezentacji Polski i Peru, w którym nasza reprezentacja pokonała drużynę Peru 3:1 . Polskiej reprezentacji kibicowało tysiące fanów piłki siatkowej na czele z prezydentem Jarosławem Górczyńskim. Nasze zawodniczki zafundowały kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów, dzięki którym mecz był bardzo emocjonujący.

Znakomita obsada turnieju interkontynentalnego, odbywającego się w naszym mieście  – z udziałem ambitnych reprezentacji Argentyny, Korei Południowej, Peru i Polski sprawiła, że kibice usatysfakcjonowani byli poziomem sportowej rywalizacji  o czym świadczyła niepowtarzalna atmosfera towarzysząca rozgrywanym meczom.

Już pierwszy dzień turnieju, dał dowód na to, że w Ostrowcu Świętokrzyskim można przeprowadzać sportowe imprezy na światowym poziomie, zaś ostrowieccy kibice zasługują na tego typu widowiska, które są wspaniałą atrakcją dla kibiców oraz doskonałą promocją Ostrowca Świętokrzyskiego.