Aktualności

Na zakończenie pracy zawodowej

Prezydent Jarosław Górczyński wspólnie z dyrekcją zakładu budżetowego „Targowiska Miejskie” w Ostrowcu Świętokrzyskim, pożegnali odchodzącego na emeryturę pracownika Zakładu, Pana Andrzeja Dobka. Na ręce Pana Andrzeja, prezydent złożył serdeczne podziękowania za zaangażowanie w pracę, wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz lokalnej społeczności oraz serdeczne życzenia na czas odpoczynku zawodowego.

– Proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – powiedział prezydent.

Pan Andrzej zapowiedział, że na emeryturze nudzić się nie będzie, gdyż ma swoją pasję, którą jest malarstwo i właśnie teraz, mając więcej wolnego czasu będzie mógł  ją w pełni realizować.

Na zakończenie spotkania podziękował Panu Prezydentowi oraz władzom Zakładu za wszystkie życzenia i miłe słowa, a w szczególności za współpracę w trakcie wykonywania swojej pracy zawodowej, którą będzie zawsze miło i z wielkim sentymentem wspominał.