Aktualności

W podziękowaniu za dwadzieścia lat pracy na rzecz MEC

W dniu 14 marca 2017 r. Prezydent Jarosław Górczyński wspólnie z Prezesem Dariuszem Wojtasem i Wiceprezesem  Arturem Łakomcem uroczyście pożegnali odchodzącego na emeryturę Henryka Wiśniewskiego, pracownika Miejskiej Energetyki Cieplnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Prezydent podziękował za wkład pracy wniesiony na rzecz spółki Miejska Energetyka Cieplna w Ostrowcu Świętokrzyskim, za zaangażowanie w pracę, a w szczególności wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz lokalnej społeczności.

Kończąc swoją karierę zawodową zwykle dokonujemy bilansu i podsumowania minionych lat pracy. Chciałbym, by podsumowując swoją karierę, wziął Pan pod uwagę, oprócz ciężkiej pracy, również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich mieszkańców naszego miasta, którym pomagał Pan służąc swoją  wiedzą i doświadczeniem przez dwadzieścia lat pracy na rzecz MEC – powiedział prezydent.

Składając życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, na czas zawodowego wypoczynku prezydent w szczególności przekazał serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.