Aktualności

Halowe Zawody w Sportach Rzutowych

W ubiegłym tygodniu w budynku Szkoły Podstawowej w Szewnie odbyły się Halowe Zawody w Sportach Rzutowych Młodzieży Okręgu PZW w Kielcach o puchar Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego. Zawody zorganizowane zostały przez Koło PZW nr 34 Ostrowiec Miasto.
Do naszego miasta zawitali zawodnicy z Buska-Zdroju, Brodów, Kazimierzy Wielkiej, Kielc oraz Rudek. Nie zabrakło oczywiście reprezentantów ostrowieckiego koła.
Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych, a wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiły się następująco:

  • kategoria do 12 lat: 1. Nikola Serafin – Brody, 2. Aleksander Błaszczyk – Kazimierza Wielka, 3. Karolina Kolarz – Busko-Zdrój
  • kategoria do 14 lat: 1. Michał Owsiński – Busko-Zdrój, 2. Dominik Matras – Kazimierza W.,3. Natalia Kolarz – Busko-Zdrój
  • kategoria do 16 lat: 1. Sławomir Gruszka – Kazimierza W., 2. Magdalena Serafin – Brody, 3. Natalia Zaczek – Brody
  • kategoria do 16+ : 1. Aleksandra Serafin – Brody,2. Karol Zięba – Brody, 3. Bartosz Konieczny – Kielce Iskra

Ostrowieckie koło w zawodach reprezentowało 4 zawodników: Julia Skrzypczyk, Adam Pater oraz Bartosz Płatek w kategorii do 12 lat oraz Zuzanna Ludynia w kategorii do 14 lat. Adaś zakończył zawody na 5 pozycji, Julka na 6, a Bartek na 7. Również 7 miejsce w swojej grupie zajęła Zuzia.

Na zakończenie uroczystego wręczenia dyplomów oraz pucharów zawodnikom, władze Koła w imieniu własnym oraz uczestników, złożyły serdeczne podziękowania wszystkim osobom, bez których zawody nie mogłyby się odbyć, a w szczególności Panu Prezydentowi Miasta Jarosławowi Górczyńskiemu za objęcie tego wydarzenia swoim patronatem oraz ufundowanie pucharów.