Aktualności

Wojewódzki turniej pod patronatem prezydenta

Pod patronatem Prezydenta Jarosława Górczyńskiego w Hali Widowiskowo-Sportowej KSZO  w dniu dzisiejszym rozpoczął się dwudniowy, IV Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się aż 17 drużyn reprezentujących komendy powiatowe w Starachowicach, Sandomierzu, Skarżysku – Kamiennej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Opatowie, Busku Zdroju, Pińczowie, Końskich, Jędrzejowie, Kazimierzy Wielkiej, Staszowie oraz funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a także Oddziału Prewencji Policji w Kielcach i CBŚP. Nie zabrakło też drużyny Zarządu Wojewódzkiego Związku policjantów województwa świętokrzyskiego oraz Emerytów i Rencistów Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów.

Organizowane tego typu wydarzenia w Ostrowcu Świętokrzyskim są w szczególności doskonałą okazją do propagowania sportu, a tym samym kultury fizycznej oraz integracji środowiska.

Zwycięska, po raz kolejny, okazała się być drużyna Policji w Kielcach, natomiast ostrowieccy funkcjonariusze zajęli ostatecznie czwarte miejsce oraz indywidualną nagrodę dla najlepszego strzelca dla Marcina Dynarka.