Aktualności

Uroczyste otwarcie biura poselskiego Kazimierza Kotowskiego

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie Biura Poselskiego posła Kazimierza Kotowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. W uroczystości udział wzięli: prezydent Jarosław Górczyński, przewodnicząca rady miasta Irena Renduda – Dudek, burmistrz i wójtowie okolicznych gmin oraz zaproszeni goście.

– Cieszę się bardzo, że dzięki uprzejmości pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego mogę kontynuować pracę moich poprzedników, którzy także w tym miejscu mieli swoje biura poselskie – mówił poseł Kazimierz Kotowski. – To tu mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego będą mogli przyjść i podzielić się swoimi problemami i spostrzeżeniami. Jestem niezwykle dumny, że ja lub mój asystent będziemy mogli się spotykać z mieszkańcami miasta, które teraz dobrze się rozwija. Rozwój ten następuje dzięki środkom unijnym i samorządowym oraz właściwemu zarządzaniu i to mnie cieszy.

– Pana wiedza i doświadczenie samorządowe gwarantuje zrozumienie naszych problemów, wniosków i postulatów – mówił prezydent  Jarosław Górczyński. – Zarówno ja jak i samorządowcy z okolicznych gmin będziemy nie raz zwracać się do Pana z prośbą o poradę oraz o wsparcie w Warszawie. Życzę miłej pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Do życzeń dołączyła się także przewodnicząca rady miasta Irena Renduda-Dudek oraz włodarze okolicznych gmin.

Pan Robert Sobieraj, Dyrektor Biura Poselskiego posła Kazimierza Kotowskiego, poinformował, że  w biurze poselskim mieszczącym się  w miejscu historycznym “od zawsze” związanym z PSL, przy ulicy Starokunowskiej 1, Pan Poseł przyjmował będzie w każdy piątek w godzinach od  9 do 14. Dodał również, że w przyszłości postarają się zwiększyć częstotliwość przyjmowania interesantów. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście przekazali na ręce Pan Posła  symboliczne prezenty i pamiątki.