Aktualności

Netia inwestuje i zwiększa zatrudnienie

W piątek, drugiego grudnia Ostrowcu Świętokrzyskim miało miejsce uroczyste otwarcie rozbudowanego Centrum Telesprzedaży Netii. Firma nie poprzestała tylko na rozbudowie siedziby i w tym samym czasie w mieście trwa też modernizacja sieci do standardu światłowodowego, dzięki czemu mieszkańcy i lokalny biznes zyska dostęp do najnowocześniejszych usług komunikacyjnych on-line oraz cyfrowej rozrywki.

Historia Centrum Telesprzedaży Netii sięga 2012 roku, kiedy to rozpoczęła ono swoją działalność w budynku przy ulicy Samsonowicza.  W ciągu ostatnich miesięcy siedziba przeszła gruntowną przebudowę i jest obecnie największym tego typu ośrodkiem operatora. Aktualnie pracuje tu 170 osób na różnych stanowiskach – w tym 120 konsultantów, kierownicy,  koordynatorzy zespołów, czy rekruterzy. Po rozbudowie w tej lokalizacji dostępnych jest aż 200 stanowisk pracy dla konsultantów telesprzedaży. Dlatego firma prowadzi kolejne rekrutacje.

Podczas otwarcie nowych pomieszczeń obecny był prezydent Jarosław Górczyński, który w trakcie panelu prezentującego potencjał firmy, w miłych słowach wyraził uznanie dla wykonanej inwestycji oraz planach rozwojowych Netii, oraz zwrócił się bezpośrednio do pracowników, którzy tłumnie uczestniczyli w uroczystości:

Życzę Wam miłej atmosfery, życzliwości ze strony kadry kierowniczej oraz dobrych umów za godne pieniądze. Każda inwestycja zwiększająca ilość miejsc pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim jest potrzebna, ponieważ chcę abyście mieli wybór i perspektywy rozwoju zawodowego i awansu.