Aktualności

Prace na ulicy Romualda Taugutta już na finiszu

W kilku miejscach w tym samym czasie trwają w Ostrowcu Świętokrzyskim prace związane z budową i remontami dróg. Wkrótce znikną utrudnienia w ruchu związane z remontem ul. Romualda Traugutta, ponieważ prace szybkimi krokami zbliżają się ku końcowi. O tym jak ważna jest to inwestycja podczas spotkania z Marszałkiem Adamem Jarubasem mówił Prezydent Jarosław Górczyński.

Ulicą Traugutta przejeżdża duża część mieszkańców miasta kierujących się w stronę Kielc, czy też chcących uczestniczyć w wydarzeniach sportowych w hali lub na stadionie przy ul. Świętokrzyskiej.  Jej remont poprawi nie tylko komfort jazdy, ale również znacznie zwiększy bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Koszt inwestycji Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich to jak zauważył Marszałek, niecodzienna liczba 777.777 zł.  Jednocześnie trwają  przygotowania do ogłoszenia przetargu na kontynuację inwestycji, która obejmie min. ulice Al. 3 Maja, Denkowską i Radwana, wraz z wyburzeniem starego i budową nowego, szerszego mostu na rzece Kamiennej.