Aktualności

Prezydent odpowiada na potrzeby mieszkańców – disco polo na stadionie!

Całe rodziny odpowiedziały na zaproszenie prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego do wzięcia udziału w festynie z okazji pożegnania wakacji! Zabawa była bezpłatna. Na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej w rytm muzyki dance i disco – polo świetnie bawiło się kilka tysięcy osób. Organizatorem imprezy było Miejskie Centrum Kultury. Atrakcji na Miejskim Stadionie KSZO nie brakowało. Od godz. 15.00 do 22.00 swoje przeboje zagrały znane formacje disco polo : CamaSutra, Milano, Emer, Model MT & Modelinka, Pudzian Band, a zakończył Dance Project. Oprócz muzycznej, discopolowej uczty na najmłodszych czekało darmowe wesołe miasteczko. Były również  stragany z gastronomią i gadżetami oraz ogródek piwny dla dorosłych.

”- Ta impreza to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców – mówił prezydent Jarosław Górczyński oficjalnie otwierając festyn rodzinny. –Cieszę się, że tak licznie Państwo tu przyszliście i zapewniam, że takich zabaw będzie więcej”.

Prezydent częstował mieszkańców trzydziestokilogramowym tortem, a porcje rozchodziły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.  Imprezy masowe wracają na stadion, a to za sprawą nowooddanego monitoringu wizyjnego i głosowego. Jak pokazała frekwencja mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego chcą i potrafią się dobrze bawić. Prezydent Jarosław Górczyński zapewnił, że na pewno będą ku temu okazje.