Aktualności

Prezydent podpisał porozumienie.Rodziny wielodzietne zapłacą taniej w „E.Leclerc”.

Posiadacze karty „Ostrowiecka Rodzina 3+” już od najbliższego wtorku będą mogli robić taniej zakupy w ostrowieckim hipermarkecie sieci E.Leclerc. To efekt zawartego porozumienia pomiędzy prezydentem miasta Jarosławem Górczyńskim, a dyrektorem ostrowieckiej placówki Kamilem Stuleblakiem.
– Cieszę się, że do przedsięwzięcia, jakie zainicjowała gmina przyłączają się kolejne podmioty – przyznaje prezydent Jarosław Górczyński. Chodziło nam o to, aby rodziny wielodzietne z terenu naszego miasta miały, jak najszerszą ofertę ulg, z których mogłyby skorzystać. Jestem po rozmowach z przedstawicielami ostrowieckiego biznesu, którzy również zadeklarowali chęć przyłączenia się do tej akcji.
Do tej pory Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wydał ponad 760 kart dużej rodziny dla członków 148 takich rodzin. Ulgi zaoferowały dotychczas gminne podmioty: MOSiR, MCK, BWA oraz ARL. Teraz do tego grona dołączył ostrowiecki hipermarket E.Leclerc.
– Każda osoba, która okaże w naszym sklepie kartę „Ostrowiecka Rodzina 3+” otrzyma 5% rabatu na całość asortymentu z wyłączeniem produktów alkoholowych i tytoniowych- zapowiada Kamil Stuleblak. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym programie.
Hipermarkety E.Leclerc mają duże doświadczenie w spieraniu rodzin wielodzietnych, a ich oferta jest wysoko oceniana przez samych uczestników. W Lublinie tamtejsza placówka sieci została po raz kolejny wybrana zdaniem korzystających z programu, najlepszym Podmiotem Przyjaznym Dużej Rodzinie.