Aktualności

Początek emerytury Pana Andrzeja Saracena

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim Krzysztof Kowalski oraz Członek Rady Nadzorczej Mecenas Jerzy Mróz uhonorowali odchodzącego na emeryturę Pana Andrzeja Saracena – wieloletniego pracownika przedsiębiorstwa. Swoją karierę w miejskiej spółce Pan Andrzej Saracen zaczynał jako główny mechanik, a zakończył jako Kierownik Działu Zaopatrzenia Sprzętu i Transportu.

–Dziękuję Panu za przepracowane lata, za trud i codzienne wyjątkowe zaangażowanie. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych to jedna z najlepiej ocenianych spółek gminnych. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia ostrowczan. Dziękuję za profesjonalizm i odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków.

W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – życzył Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.