Aktualności

Pożegnania emerytów gminnych instytucji                                                                          

Koniec roku 2020 obfitował w liczne podsumowania, w tym te dotyczące przebiegu kariery zawodowej kilku osób związanych przez lata z ostrowieckim samorządem. Na zasłużoną emeryturę przeszły w Urzędzie Miasta odpowiadające za przygotowanie do sprzedaży i zakup terenów i działek pod inwestycje panie – Ewa Iwan oraz Elżbieta Cedzyńska, a także wieloletni pracownik Biura Prezydenta Miasta Katarzyna Łatkowska, w Miejskich Wodociągach i Kanalizacji – Magdalena Tomala, a w Miejskim Przedsiębiorstwie Robót Drogowych – odchodząca ze stanowiska głównej księgowej – pani Joanna Nowak.

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński osobiście podziękował każdej z pań za ich wieloletnią pracę, codzienne starania oraz zaangażowane i wkład w budowę wizerunku Ostrowca Świętokrzyskiego. Słowa uznania przekazał również w formie listów gratulacyjnych, które wręczył łącznie z pamiątkowymi filiżankami.

– Dziękuję za przepracowane lata, za trud i codzienną staranność. Ostrowiec Świętokrzyski w ciągu minionych trzydziestu lat istnienia polskich samorządów zmienił się nie do poznania, w czym miały Panie swój udział. To od codziennego zaangażowania pracowników gminnych instytucji zależy komfort życia ostrowczan, za co serdecznie dziękuję – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński.

Na czas zawodowego odpoczynku Prezydent życzył zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy, oraz spełnienia wszystkich planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.