Aktualności

Sylwestrowa zabawa na ostrowieckim Rynku

Kilka tysięcy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego bawiło się w sylwestrową noc na Rynku. Ostrowczanie przywitali Nowy 2020 Rok przy dźwiękach muzyki zespołu Master Team. Przed mieszkańcami zaprezentował się także DJ Gomezzz, były tańce, wspólne śpiewanie i doskonała zabawa. Pogoda dopisała i zabawa była wspaniała. O północy mieszkańcom miasta życzenia Szczęśliwego Nowego Roku złożył prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

– Życzę wszystkim, aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy niż ten, który żegnamy – mówił prezydent miasta Jarosław Górczyński. – Życzę Państwu spełnienia marzeń i osobistych pragnień. Dużo radości i uśmiechu.

Życzenia złożyła także przewodnicząca Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Irena Renduda- Dudek, życząc wszystkim miłości i radości.

Punktualnie o godzinie 12 mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego złożyli sobie życzenia, a chwilę potem rozpoczął się pokaz laserów. Zabawa sylwestrowa na Rynku to był największy bal zorganizowany w naszym mieście.