Aktualności

Pierwsze urodziny Radia Rekord

Kilka tysięcy osób bawiło się na imprezie, zorganizowanej z okazji pierwszych urodzin Radia Rekord 89,6 FM. Do wspólnej zabawy porwał przybyłych na ostrowiecki Rynek Zenek Martyniuk. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Radio Rekord 89,6 FM – a razem z nim portal CoZaDzien.pl i bezpłatny tygodnik “Świętokrzyski 7 Dni” – wystartowało 8 czerwca 2018 r. Po roku działalności na lokalnym rynku wszystkie trzy media zyskały grono wiernych odbiorców. Z myślą o słuchaczach Rekordu, którzy najczęściej zamawiają piosenki Zenka Martyniuka, organizatorzy zaprosili króla disco polo. Twórca takich przebojów, jak „Oczy zielone”, czy „Prawdziwa miłość” nie zawiódł. Nie zawiodła też publiczność, która tłumnie pojawiła się na płycie Rynku i wspaniale bawiła, mimo upalnej aury.

– Radio Rekord dobrze wpisało się w ostrowiecki rynek medialny. Ze względu na swój repertuar trafia do dużego grona odbiorców z terenu naszego miasta i regionu. Gratuluję pierwszych urodzin, widać że wkroczyli Państwo z impetem na ostrowiecką antenę. Przybyłym na dzisiejszy koncert życzę wspaniałej zabawy. Pamiętajmy „…życie to są chwile…” – cytując słowa gwiazdy wieczoru zakończył swoją wypowiedź prezydent miasta.