Aktualności

Super zabawa sylwestrowa na ostrowieckim Rynku

Tłumy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego bawiło się w sylwestrową noc na Rynku. Zabawa była wspaniała. Na scenie prezentował się DJ ZENdeck oraz gwiazda sylwestrowej nocy K.A.S.A z zespołem. O północy mieszkańcom miasta życzenia noworoczne złożył prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz starosta ostrowiecki Marzena Dębniak

– Życzę wszystkim, aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy niż ten, który żegnamy – mówił prezydent Jarosław Górczyński. – Życzę Państwu spełnienia marzeń i osobistych pragnień. Dużo radości i uśmiechu. Serdecznie dziękujemy za poparcie jakiego Państwo nam udzieliliście.

-Zadowolenia i radości, niech każdy dzień będzie szczęśliwy – mówiła starosta ostrowiecki Marzena Dębniak.- Życzę Państwu Szczęśliwego Nowego Roku. Samych sukcesów i jak najmniej trosk.

Uczestnicy imprezy na Rynku nie kryli zadowolenia.

Po godzinie dwunastej mieszkańcy Ostrowca i zaproszeni goście złożyli sobie życzenia, a chwilę potem na niebie rozbłysły fajerwerki. Zabawa sylwestrowa na Rynku to był największy bal zorganizowany w naszym mieście. Rynek znowu ożył, a mieszkańcy ponownie udowodnili, że kochają plenerowe imprezy.

Po pokazie sztucznych ogni na Rynku rozpoczęła się spontaniczna dyskoteka.

Organizatorem zabawy pod patronatem prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego i starosty Marzeny Dębniak było Miejskie Centrum Kultury.