Aktualności

Z podziękowaniami za wiele lat pracy

W związku z przejściem na emeryturę i zakończeniem pełnienia funkcji prezesa  Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim prezydent Jarosław Górczyński złożył Zdzisławowi Foreminakowi serdeczne podziękowania za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta.

– Dziękuję za piękny wkład w rozwój Spółki, determinację i siłę w realizacji podejmowanych działań, za wzorową pracę, wyjątkową życzliwość i gotowość do działania – mówił prezydent. – Pana trwająca blisko 40 lat kariera zawodowa pokazuje ogromny szacunek do pracy, a postawa może być wzorem dla wielu młodych ludzi. W sposób szczególny dziękuję Panu za wkład w rozwój gminnych spółek – Miejskiej Energetyki Cieplnej, a zwłaszcza za  minione  14 lat, w trakcie których kierował Pan Miejskimi Wodociągami. Przez ten czas zapisał Pan wiele ważnych kart w historii zmian w siatce ostrowieckiej infrastruktury wodociągowej.

Nie zabrakło również słów uznania za dobre zarządzanie oraz za sukcesywne pozyskanie środków zewnętrznych, dzięki którym udało się skanalizować peryferyjne dzielnice Ostrowca Świętokrzyskiego, co wpłynęło na codzienny komfort życia tysięcy ostrowczan.

Na odpoczynek zawodowy prezydent życzył zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.