Aktualności

Kolejny sukces PROGRESu

O Szkole Tańca „Progres” z Ostrowca Świętokrzyskiego jest coraz głośniej na ogólnopolskich arenach. Tancerki i tancerze odnoszą sukcesy, przyczyniając się do promocji naszego miasta. W dniu dzisiejszym prezydent Jarosław Górczyński odwiedził Szkołę Tańca „Progres” i pogratulował sukcesów.

– Ciężka praca, treningi przynoszą efekty, a my możemy się tylko cieszyć z Waszych sukcesów – zwrócił się do tancerzy Jarosław Górczyński. – Jesteście bardzo popularną formacją taneczną już nie tylko w naszym mieście, ale także w Polsce.

Gratulując wszystkim tancerzom wyników i osiągnięć na ręce Edyty Wilk prezydent złożył bukiet kwiatów z podziękowaniami za rozsławianie i promocję naszego miasta.

– Ostatnio braliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju „Tysiąca Jezior” w Olsztynie – mówi Edyta Wilk. – Wystąpiły tam dwie formacje z naszej szkoły. Grupa dziecięca zdobyła czwarte miejsce, natomiast grupa w kategorii wiekowej 12-14 lat zajęła drugie miejsce pokonując 19 formacji w swojej kategorii wiekowej. Turniej stał na wysokim poziomie. Muszę przyznać, że Gmina Ostrowiec Świętokrzyski bardzo nam pomaga, za co serdecznie dziękujemy.