Aktualności

W podziękowaniu za wiele lat pracy

Długoletnie  kariery zawodowe w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej zakończyły dwie pracownice, Pani Iwna Groszek oraz Felicja Styczyńska. Z tej okazji prezydent Jarosław Górczyński spotkał się z Paniami aby podziękować im za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta.

– Praca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej jest odpowiedzialną profesją wymagającą od pracowników dużego zaangażowania i doświadczenia. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia wielu ostrowczan. Dziękuję Paniom za pełen profesjonalizm i odpowiedzialny stosunek do swojej pracy – mówił prezydent.

Prezydent dziękował Paniom za zaangażowanie oraz szacunek do pracy podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych w Miejskim Ośrodku Społecznym ale również za godną naśladowania postawę pracownika również w poprzednich miejscach pracy.  Na czas odpoczynku zawodowego włodarz miasta życzył Paniom zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

– Przejście na emeryturę to nie koniec aktywności zawodowej, to dopiero początek kolejnych wyzwań. To czas, który daje nowe możliwości. W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodał prezydent.