Aktualności

Z podziękowaniami za wieloletnią pracę

W związku z przejściem na emeryturę i zakończeniem pracy w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego przez Panią Krystynę Godos, prezydent Jarosław Górczyński wraz z panią wiceprezydent Marzeną Dębniak oraz sekretarz Anną Niedbałą złożyli serdeczne podziękowania za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Pani Krystyna rozpoczęła pracę w ostrowieckim magistracie w 2001 roku jako podinspektor w Wydziale Techniczno-Inwestycyjnym, a następnie w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Swoją karierę zawodową zakończyła natomiast w tutejszym urzędzie na stanowisku inspektora w Wydziale Finansowym.

Prezydent w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników, podziękował Pani Krystynie za wieloletnią aktywność zawodową uwieńczoną rzetelną pracą.

– Pani kariera zawodowa pokazuje ogromny szacunek do pracy, a postawa jako pracownika może być wzorem dla wielu młodych ludzi – powiedział prezydent. – Pani 40-letnia kariera zawodowa dała Panią poznać jako osobę sumienną, odpowiedzialną i zaangażowaną w powierzone zadania, a w szczególności cenioną za wiedzę i doświadczenie, uczciwą i dobrą koleżankę.

Na czas zawodowego odpoczynku, pani wiceprezydent wraz z panią sekretarz życzyły natomiast zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.