Aktualności

Spotkania opłatkowe u seniorów

Prezydent Jarosław Górczyński z przyjemnością spotyka się z ostrowickimi seniorami, dlatego też z wielką ochotą przyjął zaproszenie do udziału w spotkaniach opłatkowych zorganizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Ostrowiecki Klub Aktywnych Seniorów.

Oba spotkania przygotowane zostały z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół. Podczas uroczystych kolacji seniorzy zaprezentowali swoje talenty wokalne oraz teatralne, które wprowadziły zebranych we wspaniały, świąteczny nastrój. Tuż po występach, przybyli goście przystąpili do składania życzeń.

– Życzę Państwu to co najważniejsze i najcenniejsze czyli zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia – mówił Prezydent Jarosław Górczyński. – Życzę Wam spokoju, radości i abyście doświadczali na co dzień zasłużonego, szacunku i życzliwości – dodał prezydent.

Następnie wszyscy podzielili się symbolicznym opłatkiem, przy którym zawsze wyzwalają się emocje, łzy, radość, nadzieja na lepsze jutro.

Oczywiście nie mogło obejść się bez wspólnego kolędowania, więc po życzeniach wszyscy wspólnie usiedli do wigilijnej wieczerzy, słuchając tradycyjnych polskich kolęd i wspólnie rozmawiając. Obie uroczystości przebiegły w bardzo miłej świątecznej atmosferze.